| Nombre de contacts | 2 - 24 bornes |
|---|---|
| Courant évalué | 3 - 10 A |
| Longueur de câble | Basé sur la demande du client |
| Série | M5 / M8/M9/M12/M16/M23 |
| Accouplement | Accouplement fileté |
| Rated Current | 4A |
|---|---|
| Type | DIN |
| Product Name | Customizable M12 Waterproof Connector for Automotive Industrial Aviation LED Solar Ethernet |
| Aviation Connectors | Ethernet Connectors |
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
|---|---|
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Product Name | Customizable M12 Waterproof Connector for Automotive Industrial Aviation LED Solar Ethernet |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
| Brand | RENHOTEC |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Type | DIN |
| Brand | RENHOTEC |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Brand | RENHOTEC |
|---|---|
| Temperature Range | 40 ---- +125 |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
| Gender | Male Female |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Taille | M8/M12/M23/ 7/8" |
|---|---|
| Classe de protection | IP65/IP67 |
| Application | Connecteur circulaire |
| Genre | Mâle/femelle |
| Fonction | connecteur d'aviation |